Realizace interiéru bytu v novostavbě, Smíchov City

Přáním mladého manželského páru bylo vytvořit útulný a hřejivý interiér pro ně a jejich dvě děti.

Fotil: Robert Žákovič

Už při počáteční diskusi mi klienti sdělili, že mají rádi tlumené zemité a neutrální barvy. Také si přáli do interiéru zakomponovat olivovou zelenou a tlumenou růžovou /ložnice/. Při navrhování barevného schématu jsem se nakonec inspirovala paletou barev, které nabízí samotná příroda. K tlumené zelené jsem proto zvolila doplňkovou terakotovou. Je to barva, která přináší hřejivost, útulnost a v kombinaci se zelenou vytváří zajímavý kontrast.

Interiér bytu jsem pojala jako celek, proto došlo v každé místnosti k opakování barev, textur a různých prvků typu dřevěných panelů. Různé odstíny zelené byly nakonec použity ve všech místnostech, a to včetně dětského pokoje.

Klienti často velmi rádi vaří. Namísto spodních skříněk jsme navrhla praktické zásuvky opatřené pomalým dojezdem.  A jelikož jsou klienti milovníci dobrého vína, vestavná vinotéka a posezení u baru bylo dalším z jejich přání. Kuchyně je vyrobena truhlářem na zakázku. Použité materiály: MDF, pracovní deska Technistone, spotřebiče zn. Bosch, dekorativní omyvatelná stěrka, která je použita namísto obkladu za kuchyňskými skřínkami. Krásný jídelní stůl a kovovou polici dodal RichardBold.

Další přání klienta bylo použití dekorativní omítky s texturou betonu. V obývacím pokoji jsem použila šedou hrubší dekorativní omítku zn. Giolli a v ložnici omítku se saténovým povrchem, která vytváří luxusní dojem.

Takřka do všech místností včetně obývacího pokoje, ložnice a vstupních prostor jsem použila další prvek, který odkazuje na přírodu, a to dřevěné panely zn. Woodpasta.

S Olinou z Delicato Design jsme rádi spolupracovali a vřele ji doporučujeme všem, kteří hledají návrháře interiérů, který přináší kreativitu, ale zároveň navrhuje něco, co se hodí k VÁM a vašemu stylu.

Olina s námi pracovala na návrhu našeho nového bytu, přičemž se nás ptala a opravdu se snažila pochopit naše designové preference, ale také naši rodinnou dynamiku a zvyky. Už od jejích prvních nákresů jsme věděli, že jsme se rozhodli správně, když jsme si ji najali. Byla také zodpovědná za realizaci všeho. Ze strany developerů došlo k odkladu téměř o 9 měsíců a ona kvůli této změně dokázala velmi hladce zkoordinovat všechny třetí strany. Po celou dobu s námi byla v kontaktu prostřednictvím rychle reagujících e-mailů i osobních konzultací.

S bezchybným provedením jsme opravdu spokojeni. Olina si opravdu získala náš respekt a důvěru a určitě bychom si ji najali znovu!

Maja Gigovska

Před proměnou

Pojďme společně proměnit vaše bydlení
v útulný a hřejivý domov

Zastihnete mě na:

Nebo mi napište na:

Můžete také vyplnit formulář.
Ozvu se vám do 48h a domluvíme podrobnosti.
Přejít nahoru