Interiérová konzultace

Když chcete změnit stávající interiér domova a nevíte, odkud začít.
Když potřebujete poradit ohledně rozmístění nábytku, barev a dalšího oživení interiéru.
Když nemáte představu o tom, jak vlastně probíhá rekonstrukce nebo přestavba stávajícího prostoru.

Co vám interiérová konzultace přinese?

Během osobní schůzky vám poradím, jak lépe umístit nábytek nebo jak sladit barvy, materiály a styly. Navrhnu změny, díky kterým by váš domov „prokouknul“ a byl útulnější. Dám vám tipy na vhodné dodavatele a případně prozradím, kolik může stát vybavení jednotlivých místností nebo kuchyně na míru od truhláře.

V rámci konzultace vám nejsem schopna připravit několik kvalitně zpracovaných dispozičních řešení. Spíš se jedná o rychlé poradenství. Je na vás, zda ho využijete jen jednorázově, nebo se společně domluvíme na dalším postupu.

Naši spolupráci můžeme ukončit v tomto bodě, ale pokud byste rádi pokračovali dál, ráda vám připravím cenovou nabídku na koncepční návrh interiéru.

Cena: 1 900 Kč za 1 konzultační hodinu + doprava

Konzultace obvykle trvá 1,5-2 hodiny. Na základě informací vám vypracuji písemné shrnutí.
Dopravu po Praze účtuji paušálem 500 Kč.
Za dopravu mimo Prahu si účtuji cenu 12 Kč za km a 500 Kč za hodinu jízdy.

Olinu jsme si pozvali na konzultaci do nově zakoupeného domu, který jsme měli v plánu kompletně zrekonstruovat. Vůbec jsme nevěděli, jak u rekonstrukce postupovat, co všechno je vlastně potřeba upravit a od čeho se odpíchnout.

Olina nám během hodiny a půl dokázala předat skvělé zkušenosti z praxe a opravdu cenné informace a dala našim představám konkrétnější obrysy. Díky ní jsme se rozhodli vybourat část nosné stěny, aby vznikl větší a světlejší prostor, dokázali jsme si lépe představit novou dispozici obývací místnosti spojené s kuchyní, poradila, podle čeho vybírat materiály a barvy a mnoho dalších věcí.

Pokud jste ve stejné fázi (tápete a potřebujete nasměrovat), konzultace s Olinou je skvělým odrazovým můstkem a prvním krokem k úspěšné rekonstrukci.

Eliška Švecová

Pojďme společně proměnit vaše bydlení
v útulný a hřejivý domov

Zastihnete mě na:

Nebo mi napište na:

Můžete také vyplnit formulář.
Ozvu se vám do 48h a domluvíme podrobnosti.
Přejít nahoru