Články a know-how interiérové designerky

Nechte se inspirovat

betonová stěrka do kuchyně/ Interiérový designér Praha Olina Puchalová

Jaky materiál zvolit pro zádovou desku do kuchyně?

Kuchyň je místem, kde trávíme hodně času, a proto je důležité, aby nejen vypadala skvěle, ale byla i praktická a snadno udržovatelná. Jedním z klíčových prvků v kuchyni, který řeším se svými klienty, je zádová deska. V tomto článku se podíváme na několik různých materiálů pro zádový obklad a zvážíme jejich výhody a nevýhody.

číst dál
Jak uspořádat malý obývák s kuchyní/ Interiérový designer Praha Olina Puchalová

Jak kombinovat barvy v kuchyni: tipy a triky od interiérové designérky

V našich končinách většině domácností dominují bílé, šedé a černé kuchyně. A není divu, jsou to neutrální nadčasové barvy, které snadno zapadnou do jakéhokoliv prostředí. Ale co když už máte bílé nebo černé dost, a rádi byste své kuchyni dopřáli trochu barev?

číst dál

Objevte dřevěné háčky jako originální dekoraci pro váš domov

Háček na zavěšení oblečení je pravděpodobně jeden z nejpoužívanějších prvků v každodenním životě, ale zároveň jeden z nejméně nápadných. A co kdybyste ten háček pojali jako originální doplněk pro váš interiér? Jako interiérová designérka se ráda zaměřuji na tyto zdánlivě nepodstatné detaily, které podle mě dotvářejí atmosféru domova.
V tomto článku se s vámi podělím o tři originální háčky, které jsem sama vyzkoušela ve svých designových projektech. Protože i zdánlivě malé kousky mohou hrát v interiéru velkou roli.

číst dál

Pojďme společně proměnit vaše bydlení
v útulný a hřejivý domov

Zastihnete mě na:

Nebo mi napište na:

Můžete také vyplnit formulář.
Ozvu se vám do 48h a domluvíme podrobnosti.
Přejít nahoru