Jsem Olina Puchalová, interiérová designérka. Pojďme společně proměnit váš sen o krásnějším bydlení ve skutečnost.

  • Zařizujete si novou domácnost a nevíte, odkud začít?
  • Čeká vás rekonstrukce a raději než svépomocí ji chcete svěřit do rukou profesionála?
  • Stávající interiér vašeho domova už se vám okoukal a chtěli byste ho oživit?
  • Přemýšlíte, jak svůj byt a dům zútulnit a vnést do něj více barev a hřejivosti?
  • Nemáte čas shánět řemeslníky a koordinovat jejich práci?

Naprosto vám rozumím. Zařídit si domov tak, aby byl nejen útulný, ale i funkční, je pořádná výzva. Já vám ji ale s radostí pomůžu překonat.

Za mojí profesí stojí studium i vlastní zkušenosti

I já jsem kdysi při zařizování vlastní kuchyně postrádala někoho, kdo by mě celým procesem návrhu a realizace provedl. Oslovila jsem sice renomovaná kuchyňská studia, ale chyběl mi u nich osobní přístup a skutečný zájem. Navíc mě to stálo spoustu času.

A tak jsem se do toho pustila sama. Navrhla jsem si vlastní design, funkční prvky i vhodné materiály a dohlédla na to, aby všechno do puntíku dopadlo přesně podle mých představ. Celý proces mě neskutečně bavil a z výsledku jsem byla nadšená. Natolik, že jsem se rozhodla vystudovat Design Školu v Praze. Po ukončení studia jsem si založila své vlastní studio, Delicato Design. Mám za sebou desítky úspěšných realizací a spokojených klientů.

Interiérový design je mojí profesí, koníčkem a vášní. Vymýšlení a vytváření krásnějších domovů mě nesmírně naplňuje.

Pomohu vám na cestě za krásnějším bydlením

Možná máte o ideální podobě svého domova jasnou představu. Možná naopak netušíte, jak vlastně zařizování bydlení uchopit. V každém případě vám vždy pozorně a empaticky naslouchám a zjišťuji, jaké jsou vaše preference, vkus, každodenní návyky a životní styl. Následně vymyslím interiér na míru, který odráží jedinečné osobnosti členů vaší domácnosti.

Slibným návrhem na papíře to ale nekončí. Interiér vašeho domova společně s týmem osvědčených a spolehlivých řemeslníků a dodavatelů zrealizuji. Do posledního detailu. Po celou dobu procesu budeme v kontaktu, abyste se cítili komfortně a viděli, jak se koncept postupně proměňuje v realitu. A abyste z celé cesty i z výsledku měli stejnou radost jako já.

Zaujala vás má práce? Ozvěte se, ráda vám vymyslím interiér šitý přímo na míru! Působím v Praze a okolí, ráda za vámi zajedu i dále.

Napsali o mně:

Časopis “Nové proměny bydlení”,  duben 2020

Časopis “Nové proměny bydlení”,  duben 2022