Profesionálním navrhováním interiérů a realizacemi se zabývám již několik let.

Původně jsem vystudovala Vysokou školu ekonomickou, a poté jsem pracovala v marketingovém oddělení velké mezinárodní společnosti. Design interiérů jako obor mě vždy přitahoval, a po realizaci vlastního bydlení a bydlení pro známé a rodinu jsem se rozhodla pro dvouleté studium interiérového designu na DesignŠkole v Praze.

Při vytváření interiéru kladu důraz na jeho osobitost a usiluji o to, aby mnou navržený interiér slepě nekopíroval moderní trendy, ale odrážel vaši osobnost a byl tak pro vás skutečným domovem, kde se vám bude dobře žít. Interiér je pro mne také o funkčnosti navrženého prostoru. Dbám na to, aby prostor, ve kterém budete žít, fungoval efektivně podle vašich potřeb.

Zároveň je pro mne důležitá atmosféra, která z interiéru bude vyzařovat. Proto tak ráda používám v interiéru tapety a textílie, nebojím se kombinací materiálů s různorodou texturou a kombinací barev, použití moderních tapet atd.

Jsem vám schopna zajistit kvalitní dekorační látky a sladit vzory a barvy tak, aby váš interiér působil stylově a vkusně zároveň. Mojí osobní inspirací je anglický styl, miluji květinové vzory a jemné barevné kombinace, ráda se inspiruji krásnými interiéry v anglických časopisech.

 

Vzdělání:

 


Napsali o mně:

Časopis “Nové proměny bydlení”,  duben 2020