Interiérový designér Praha Olina Puchalová/ Delicato Design

Jsem Olina Puchalová, interiérová designérka

Pojďme společně proměnit váš sen o krásnějším bydlení ve skutečnost

Zařídit si domov tak, aby byl nejen útulný, ale i funkční, je pořádná výzva. Já vám ji ale s radostí pomůžu překonat.

Za mojí profesí stojí studium i vlastní zkušenosti

I já jsem kdysi při zařizování vlastní kuchyně postrádala někoho, kdo by mě celým procesem návrhu a realizace provedl. Oslovila jsem sice renomovaná kuchyňská studia, ale chyběl mi u nich osobní přístup a skutečný zájem. Navíc mě to stálo spoustu času.

A tak jsem se do toho pustila sama. Navrhla jsem si vlastní design, funkční prvky i vhodné materiály a dohlédla na to, aby všechno do puntíku dopadlo přesně podle mých představ. Celý proces mě neskutečně bavil a z výsledku jsem byla nadšená. Natolik, že jsem se rozhodla vystudovat Design Školu v Praze. Po ukončení studia jsem si založila své vlastní studio, Delicato Design. Mám za sebou desítky úspěšných realizací a spokojených klientů.

Interiérový design je mojí profesí, koníčkem a vášní.
Vymýšlení a vytváření krásnějších domovů mě nesmírně naplňuje.

Pomohu vám na cestě za krásnějším bydlením

Možná máte o ideální podobě svého domova jasnou představu. Možná naopak netušíte, jak vlastně zařizování bydlení uchopit.

V každém případě vám vždy pozorně a empaticky naslouchám a zjišťuji, jaké jsou vaše preference, vkus, každodenní návyky a životní styl. Následně vymyslím interiér na míru, který odráží jedinečné osobnosti členů vaší domácnosti.

Slibným návrhem na papíře to ale nekončí. Interiér vašeho domova společně s týmem osvědčených a spolehlivých řemeslníků a dodavatelů zrealizuji. Do posledního detailu.

Po celou dobu procesu budeme v kontaktu, abyste se cítili komfortně a viděli, jak se koncept postupně proměňuje v realitu. A abyste z celé cesty i z výsledku měli stejnou radost jako já.

Umím vkusně kombinovat barvy, používat textilie a vtisknout interiéru duši. Ráda si hraji s detaily, které trefně odrážejí vaši osobnost  Výsledkem naší spolupráce bude útulný a hřejivý domov, kam se budete rádi vracet.

Zaujala vás má práce? Ozvěte se, ráda vám vymyslím interiér šitý přímo na míru! Působím v Praze a okolí, ráda za vámi zajedu i dále.

S renovací mé kuchyně jsem po jejím dokončení velmi spokojena. Výsledek dopadl dle mých očekávání. Olina byla profesionálem v každé fázi, počínaje plánováním a návrhem, až po realizaci a organizaci jednotlivých prací řemeslníků, doporučením ohledně barev, materiálů, povrchů a doplňků.

Olinin tým odvedl fantastickou práci. Olina naslouchala mým představám a nabízela řešení, které vedlo k jejich uskutečnění. Jsem opravdu velice spokojená a Delicato Design jistě využiji i pro své následující projekty.

Deborah Hunt

Napsali o mně

Časopis NOVÉ PROMĚNY BYDLENÍ

duben 2020

Časopis NOVÉ PROMĚNY BYDLENÍ

duben 2022

Pojďme společně proměnit vaše bydlení
v útulný a hřejivý domov

Zastihnete mě na:

Nebo mi napište na:

Můžete také vyplnit formulář.
Ozvu se vám do 48h a domluvíme podrobnosti.
Přejít nahoru