Jmenuji se Olina Puchalová a interiérový design je mojí prací i vášní. Pomáhám svým klientům plnit sny o krásném a zároveň funkčním bydlení.

K designu interiérů jsem se dostala oklikou, když jsem si zařizovala vlastní bydlení. Zejména u navrhování kuchyně mi chyběl někdo, kdo by mě celým procesem provedl a pomohl mi s rozhodováním. Obracela jsem se na renomovaná kuchyňská studia, ale chyběl mi u nich osobní přístup. Nikdo mi nepokládal praktické otázky – třeba jak často vařím, zda používám mikrovlnku, jestli mi vyhovují spíše šuplíky, nebo raději dvířka…

Nakonec jsem si všechno navrhla a zrealizovala sama. A tehdy bylo jasno.

Interiérový design mě tehdy nadchnul natolik, že jsem se rozhodla vystudovat Design Školu v Praze. Po ukončení studia jsem si založila své vlastní studio Delicato Design.

Než se designy interiérů staly mojí profesí, pracovala jsem ve společnosti Coca-Cola v oddělení marketingu. Naučila jsem se tu organizovat a úspěšně dokončovat projekty, komunikovat s lidmi, naslouchat jim a efektivně řešit problémy. Tyto kvality ve své současné práci využívám na sto procent.

Nesmírně mě naplňuje, když se představy mých klientů o krásném bydlení stávají skutečností. Vím, že abyste se ve svém domově cítili pohodlně a bezpečně, interiér musí korespondovat s životním stylem celé rodiny. Musí vyhovovat vašim každodenním návykům. A především by měl odrážet jedinečné osobnosti jednotlivých členů domácnosti.

Ráda používám textilie, tapety a pracuji s barevnými paletami, které do interiéru vnáší útulnost a originalitu. V naprosté většině projektů provádím také realizaci s pomocí vlastních ověřených dodavatelů a řemeslníků. Konečný výsledek a spokojený úsměv zákazníka jsou pro mě tou největší odměnou.

Zaujala vás má práce? Ozvěte se, ráda vám vymyslím interiér šitý přímo na míru! Působím v Praze a okolí, ráda za vámi zajedu i dále.

 

Napsali o mně:

Časopis “Nové proměny bydlení”,  duben 2020