Objevte dřevěné háčky jako originální dekoraci pro váš domov

Háček na zavěšení oblečení je pravděpodobně jeden z nejpoužívanějších prvků v každodenním životě, ale zároveň jeden z nejméně nápadných. A co kdybyste ten háček pojali jako originální doplněk pro váš interiér? Jako interiérová designérka se ráda zaměřuji na tyto zdánlivě nepodstatné detaily, které podle mě dotvářejí atmosféru domova.   

V tomto článku se s vámi podělím o tři originální háčky, které jsem sama vyzkoušela ve svých designových projektech. Protože i zdánlivě malé kousky mohou hrát v interiéru velkou roli.

Dubový háček od české značky Dřevíčko L.V.

Pokud hledáte originální dekoraci do koupelny, kuchyně nebo na WC a máte rádi dřevo, podívejte se na stránky Lucky, která ručně vyrábí například nalepovací háčky z dubového dřeva (Nalepovací háček ze dřeva – drevickolv.cz), věšáky či poličky.

Specializuje se hlavně na háčky a jiné doplňky, které lze upevnit bez vrtání, což asi nejvíce ocení ženy. Každý svůj produkt odpovědně testuje, že skutečně drží. Hodí se jak do moderních, tak do rustikálních interiérů.

A proč právě dřevo? Protože to prostě domovu sluší a pokud hledáte způsob, jak zútulnit vaši koupelnu nebo kuchyni, je to právě dřevo, které do ní vnese pocit útulna a hřejivosti.

Věšák ve tvaru kapky od slovenské značky Tiny Decor

Zaoblený tvar věšáku vnese do vašeho interiéru kousek lehkosti, elegance a jedinečnosti.

Tento ručně opracovaný kousek dřeva pochází z malé vesničky na západě Slovenska. Malá rodinná firma TinyDecor jej nabízí ve třech druzích masivního dřeva, z jasanu, dubu a buku.

  • Jasanové a dubové věšáky jsou v přírodních odstínech, aby krásně vynikla struktura dřeva, ošetřená matným ekologickým lakem.
  • Bukové věšáky mají v nabídce v osmi barevných odstínech: bílá, černá, antracitová, eukalyptová, krémová, taupe, mint a mentolová.

Věšáky můžete upevnit do zdi vedle sebe, nebo kombinací různých dalších provedení vytvoříte zajímavou věšákovou zeď. Jejich jednoduchý tvar se skvěle hodí do různých interiérů.

Háček Switch od španělské značky Viefe

Trojúhelníkový háček Switch mě zaujal svou jednoduchostí a elegancí zároveň. Je vyrobený z ořechového dřeva nebo dubu a je ideální do moderních interiérů právě díky jeho jednoduchému obdélníkovému tvaru.

Instalaci háčku zvládnete v pohodě sami, protože je to samolepící háček. A pokud byste zrovna chtěli k tomuto háčku vybrat dřevěnou úchytku, od stejné značky doporučuji použít úchytku Barcco, která se stylově krásně hodí k tomuto háčku.

Háček Switch jsem použila v realizaci interiéru prvorepublikového bytu ve Valentinské.

Závěr

Dřevěné háčky nejsou jen praktickým prvkem, ale také skvělou dekorací pro váš domov. Pokud hledáte způsob, jak udělat svůj domov ještě příjemnějším, začněte právě těmito dekorativními háčky.

Přeji vám hodně úspěchů při zařizování vašeho domova. A pokud byste měli zájem o navržení interiérového designu ve vašem domově, ozvěte se mi.

Pojďme společně proměnit vaše bydlení
v útulný a hřejivý domov

Zastihnete mě na:

Nebo mi napište na:

Můžete také vyplnit formulář.
Ozvu se vám do 48h a domluvíme podrobnosti.
Přejít nahoru