Návrhy a realizace interiérů

1. Úvodní schůzka

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní schůzka, která slouží k vzájemnému seznámení a získání informací o rozsahu projektu a vašich očekáváních. V rámci tohoto setkání probereme vaše představy o budoucím bydlení, potřeby a přání, zároveň vám vysvětlím bězný průběh zakázky.

Po této schůzce vám během několikati dnů vypracuji písemnou nabídku s podrobným rozpisem nabízených služeb a připravím harmonogram prací.

Tato schůzka je nezávazná, je zdarma a trvá cca 1-1.5 hod.


2. Dispoziční řešení prostoru

Po schválení cenové nabídky pro vás vypracuji 2D dispoziční řešení interiéru v několika variantách. V rámci této fáze bude navrženo přesné umístění nábytku, budou naznačeny zóny a jejich funkce, komunikační trasy, načrtnuté světelné schéma. Následně vámi vybranou variantu rozpracuji ve 2D a 3D perspektivě.

Výstupy: půdorys, vybrané pohledy na stěny ve 2D a 3D perspektivě

Doba zpracování : 2 týdny

Orientační cena : od 6.000 Kč za místnost.

Přesná cena se vždy stanovuje na základě složitosti a velikosti konkrétního prostoru, také se bere v potaz dojezdová vzdálenost na místo zákazky.

Ukázka výstupu:

 


3. Barevný a stylový koncept

V této fázi se přistupuje k definování stylu interiéru. S ohledem na vaše barevné a stylové preference připravím několik inspirativních koláží (vzorkovnic) daného prostoru, které budou obsahovat ukázku nábytku, tapet , bytového textilu, výmalby atd. Zároveň bude naznačeno barevně-materiálové schéma. Záměrem této fáze je ukázat, jak materiálově a barevně sladit interiér, aby působil jako estetický celek.

Výstup: vzorkovnice navržených barev, materiálů a tvarů

Doba zpracování: 3 týdny

Orientační cena: 5.500 Kč

Ukázka výstupu:

 


4. Katalog produktů

Cílem této fáze je příprava konkrétního katalogu zařizovacích předmětů v souladu se schváleným stylem, barevně-materiálovým schématem a daným rozpočtem. Tento katalog může zahrnovat následující prvky:

  • Výběr jednotlivých kusů nábytku
  • Výběr bytového textilu, čalounění, tapet a okenních dekorací
  • Návrh konkrétních druhů osvětlení
  • Návrh nábytku na míru a příprava okótovaných nákresů pro truhláře

Výstup: katalog zařizovacích předmětů vč.cen a kontaktů na dodavatele, případně nákresy nábytku na míru pro truhláře

Doba zpracování: 3 týdny

Orientační cena: od 5.000 Kč


5. Realizace

V rámci této fáze Vám nabízím kompletní nebo částečnou realizaci interiéru, včetně autorského dozoru v průběhu realizace, zajištění řemeslných prací, koordinace a kontroly práce jednotlivých dodavatelů. Cena za tuto službu se stanovuje na základě skutečně odpracovaných hodin.

Orientační cena za hodinu: 600 Kč plus náklady na dopravu 7 Kč / 1km

 


Redesign interiérů

1. Úvodní schůzka

Prvním krokem pro realizaci redesignu je úvodní schůzka, která slouží k vzájemnému seznámení a získání informací o rozsahu projektu a vašich očekáváních. V rámci tohoto setkání probereme vaše představy a požadavky, zároveň vám vysvětlím bězný průběh zakázky a platební podmínky.
Po této schůzce vám během několikati dnů vypracuji písemnou nabídku s podrobným rozpisem nabízených služeb a připravím harmonogram prací.

Tato schůzka je nezávazná, je zdarma a trvá cca 1-1,5 hod.


2. Designový návrh

Po schválení cenové nabídky pro Vás připravím návrh, součástí kterého mohou být následující položky:

  • Úprava dispozice s maximálním využitím stávajícího vybavení
  • Návrh barevného schématu
  • Výběr nového vybavení a vhodných dekoračních předmětů
  • Umístění osvětlení

Orientační cena: od 10.000 Kč za místnost. Přesná cena se vždy stanovuje na základě rozsahu projektu.


3. Realizace

V rámci této fáze Vám nabízím realizaci interiéru, včetně autorského dozoru v průběhu realizace, zajištění řemeslných prací, koordinace a kontroly práce jednotlivých dodavatelů. Cena za tuto službu se stanovuje na základě skutečně odpracovaných hodin.

Orientační cena za hodinu: 600 Kč plus náklady na dopravu 7 Kč / 1km.